У Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького, 4 – 7 квітня пройшов 4-й тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд. Аби забезпечити його проведення, гравці та тренери вінницьких команд спільними зусиллями наводили лад на полі, розчищаючи його від снігу.

Найцікавішим матчем туру було вінницьке дербі між лідером («Олімпією-Колосом-Секвоєю») і його найближчим переслідувачем («ШВСМ-Олімпією-Динамо»). На старті вперед вийшли «динамівці». Потім «колосівці» зрівняли рахунок, а наприкінці другого тайму «нокаутували» опонента – 4:1. Далась взнаки краща функціональна і технічна підготовка підопічних тренера національної збірної України Павла Мазура.

– Весняний хокей – непередбачуваний. Тому наше відставання по ходу гри «ШВСМ-Олімпією-Динамо» мене не здивувало. Адже наш клуб лише втягується в ігровий процес після зимового міжсезоння, хлопцям бракує свіжості та ігрових кондицій. Але напруга у вінницькому дербі сподобалась і мені, і вболівальникам, – прокоментував Павло Мазур.

В інших матчах туру вінницькі хокейні гранди буквально «трощили» команди з інших регіонів (Житомирської, Дніпропетровської і Чернівецької областей), перемагаючи їх з великим рахунком.

4-й тур чемпіонату України з хокею на траві

4-й тур чемпіонату України з хокею на траві

4-й тур чемпіонату України з хокею на траві

SHARE