З 12 по 20 квітня на кортах благодійного тенісного клубу «Смеш» у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького проходитиме традиційний турнір з великого тенісу «Подільська весна – 2013». Змагання, яке підтримує комітет з фізичній культури і спорту Вінницької міської ради, започатковано у 2011 році. Воно присвячується Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

– Як і минулими роками, змагатимуться чоловіки у парному розряді. Планується участь близько 50 спортсменів віком від 18 до 63 років, – сказав організатор і головний суддя відкритого тенісного турніру Олександр Солтан. – Серед учасників будуть неодноразові чемпіони та призери першості Вінниці, Збройних Сил України та міжнародних тенісних турнірів. Особливістю цьогорічного турніру є участь дюжини тенісистів з глибинки: Бершаді, Тростянця і Ладижина.

До речі, в цьому році у Вінниці планується проведення низки інших тенісних турнірів і змагань. Зокрема, 11 – 18 травня відбудеться першість області, 1 червня – турнір до Дня захисту дітей, 14 – 16 червня – «BOMOND OPEN», 12 – 28 липня – чемпіонат міста, 23 – 25 серпня – міжнародний турнір на Кубок командувача Повітряних Сил Збройних Сил України. Крім того, найкращі тенісисти нашого міста братимуть участь у національних та міжнародних змаганнях і турнірах, згідно календаря Федерації тенісу України.

SHARE