Юніорська хокейна команда «Вінницькі піраньї», яка створена з провідних вихованців ДЮСШ № 1 міського спорткомітету, нещодавно завершила на високому 4-у місці чемпіонат України у вищій лізі. Причому це був лише другий сезон її виступів в еліті юнацького хокею.

– Ми зупинилися в кроці від бронзових медалей чемпіонату України, – сказав тренер команди Віталій Чигирь. – В останній грі за «бронзу» перемагали харків’ян з рахунком 5:3, але їм вдалося зрівняти рахунок. Додатковий час не приніс перемоги жодній команді, а в серії післяматчевих буллітів (хокейних пенальті) суперники закинули на одну шайбу більше. На цей результат значною мірою вплинула хвороба двох наших основних гравців, які так і не вийшли на лід.

Стало відомо, що з «Вінницькими піраньями» хочуть зіграти й закордонні хокеїсти.

– За грою «Піраній» слідкують в сусідніх країнах. З успішним виступом у чемпіонаті України нас вітали з Мінська, Санкт-Петербургу, Томська, Польщі, Чехії тощо. Запрошують до себе в гості на товариські матчі, – розповів Віталій Чигирь. 

Поки що є чітка домовленість на спаринги з поляками. Ці зустрічі пройдуть за підтримки міського спорткомітету (голова – Сергій Краєвський). Юні хокеїсти з команди «КТН-КМ» з польського міста Криниця-Здруй у Вінниці проведуть 3 товариські зустрічі. Перша гра відбудеться 13 квітні у ТРК «Мегамолл», ще дві –  у «Льодовому клубі», що в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького. Матчі-відповіді у Польщі заплановані на серпень.

Юніорська хокейна команда «Вінницькі піраньї»

Юніорська хокейна команда «Вінницькі піраньї»

SHARE