У Дніпропетровську 22– 25 березня пройшов відкритий зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та дорослих. У змаганнях, які мали статус відбору до збірної України, взяли участь понад 400 плавців. В тому разі – провідні спортсмени Росії, Білорусі, Казахстану та Молдови. Серед учасників були навіть чемпіони світу та Європи!

Вінницьку делегацію очолював тренер міського Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної Сергій Коваль. Він привіз у Дніпропетровськ молодь – 2 дівчини і 4 хлопця. Дві наші плавчині пробилися до фіналів. Катерина Маєвська (1999 р.н.) – на дистанціях 150 і 200 м батерфляєм та 50-метрівці на спині, а Ірина Бондарчук (1997 р.н.) – у 100-метрівці на спині.

Виступ Каті Маєвської, якій лише за день до початку турніру виповнилося 14 років, можна вважати дуже вдалим. Адже у Дніпропетровську вона змагалася з 16-річними дівчатами. Нагадаємо, Катя є триразовою чемпіонкою України серед юніорок.

– Я задоволена, що вдалося пробитися до фінальних запливів. Адже всі суперниці були старшими за мене, – сказала Катя Маєвська. – Хоча я могла виступити й краще. Непросто було швидко адаптуватися до 50-метрового басейну у Дніпропетровську, адже у Вінниці я тренуюсь у 25-метровому басейні.

До речі, Катя тренується (під керівництвом Сергія Коваля) двічі на день – з 7.00 та з 18.00. Маєвська є триразовою чемпіонкою Вінниччини серед жінок. Вчиться Катерина у 8-у класі школи № 34, причому гарно. Спорт не заважає навчанню, а навпаки, допомагає і дисциплінує.

SHARE