У «кривавому» поєдинку поступився французу Енгумбу 33-річний вінничанин В’ячеслав Узєлков (28 перемог – 2 поразки –0 нічиїх, 17 нокаутів) 16 березня у Києві поступився Дуду Енгумбу (30-4-0, 11 нокаутів). Француз конголезького походження переміг рішенням суддів. Усі три рефері віддали у поєдинку перемогу Енгумбу – 113:116, 113:115, 112:115. Таким чином Узєлков втратив титул інтерконтинентального чемпіона WBO в напівважкій вазі.

Перший раунд розпочався з шаленого натиску француза. Узєлков багато пропускав і, щоб стримати опонента, змушений був клінчувати.

До четвертого раунду Дуду працював вже не так активно, але все одно перевершував нашого боксера в швидкості, чим успішно і користувався. Узєлков наполегливо йшов вперед і іноді йому вдавалося дістати суперника. Але відбувалося це вкрай рідко, оскільки вінничанин ніяк не міг вийти на зручну для удару дистанцію. Згодом вінничанин почав помалу вирівнювати хід поєдинку, але все одно виглядав менш цікаво. В’ячеславу бракувало агресії, швидкості і вигадки в цьому, як і в багатьох інших боях останніх років.

У восьмому раунді Узєлков мав шанс завершити бій достроково, коли потряс суперника, але розвинути успіх йому не вдалося. У дев’ятому раунді Дуду отримав серйозне розсічення, а в 11-му така ж проблема виникла у В’ячеслава. Незважаючи на це, закривавлені спортсмени продовжували безкомпромісну боротьбу.

12-й раунд почався з жорсткого розміну, боротьба йшла на зустрічних курсах. Узєлков відчайдушно пішов в атаку, але француз дуже вміло захищався і, навіть коли пропускав, не давав нашому боксеру розвинути атаку.
У цьому бою француз виглядав дуже переконливо виглядав і заслужено здобув перемогу. Після оголошення результату поєдинку Дуду плакав від радості.

Один із власників “K2 Promotions”, чемпіон світу з за версією WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко (45-2-0, 41 нокаутів) прокоментував поразку боксера своєї промоутерської компанії В’ячеслава Узєлкова:

– Поразки бувають у всіх. У мене були поразки, у мого брата Володимира також. Після кожного поєдинку потрібно робити висновки. Головне питання, яке потрібно ставити перед собою – як ти зможеш цю поразку подолати. Головний суперник – це ти сам.  Якщо зможеш перемогти себе, тебе ніхто не зможе здолати.

.

В'ячеслав Узєлков - Дуду Енгумбу, бій за титул інтерконтинентального чемпіона WBO в напівважкій вазі

В'ячеслав Узєлков - Дуду Енгумбу, бій за титул інтерконтинентального чемпіона WBO в напівважкій вазі

SHARE