У вінницькому спорткомплексі «Здоров’я», що на Старому місті, відбувся чемпіонат України з індорхокею серед юнаків 2001 – 2002 р.н. Ці змагання закривали індорхокейний сезон.

На старт вийшли 15 команд – З Чернівецької, Житомирської і Сумської областей, Томашпольського і Калиновського районів Вінниччини і 9 збірних з міста над Бугом.

Безумовними фаворитами вважалися колективи вінницької обласної СДЮШОР з хокею на траві «Олімпія» (директор – Федір Новік). І вони виправдали покладені на них сподівання. Перше місце виборола команда «Олімпія-К» (тренер – Олександр Кулеша), друге – «Олімпія-Темп-1» (тренер – Сергій Бакум), третє  – команда Томашпольського району (тренер – Федір Олійник). Найкращий результат серед збірних з інших регіонів показала збірна Бердичівського району Житомирщини – 4-е місце.

– Цього сезону загалом відбулось три чемпіонати України з індору серед юнаків в різних вікових категоріях. В двох з них перемогли вінничани, а турнірі 1999 – 2000 р.н. ми поступились першістю команді Бердичівського району, – підсумував провідний тренер СДЮШОР  «Олімпія» Фелікс Ковальський. – Тепер наші юні вихованці гратимуть просто неба, у хокей на траві. Найближчий турнір стартує 2 квітня. Це будуть змагання в рамках міської спартакіади школярів. Очікуємо участь понад 10 команд.

SHARE