У Севастополі (Крим) з 3 по 6 березня відбувся відкритий чемпіонат України з плавання серед юніорських команд ДЮСШ. Змагалися найкращі юні плавці з 23 областей, Києва, Севастополя та Молдови. Всього у чемпіонаті взяли участь 432 юних плавця (262 юнака і 170 дівчат). Запливи були у великому 50-метровому басейні.

Вінницька команда була представлена 9 плавцями, – 5 юнаків та 4 дівчинки. Очолював нашу делегацію тренер з плавання міського Палацу дітей та юнацтва Сергій Коваль.

– Дуже вдало виступила Катерина Маєвська, якій, до речі, 18 березня виповниться лише 14 років, – розповідає Сергій Коваль. – З вінничан тільки Катя здобула дві срібні медалі, – на дистанції 100 м на спині та у запливі на 100 м батерфляєм.

– Сергію Григоровичу, Катя часто здобуває медалі на Всеукраїнському юніорському рівні. На неї сподіваються і в подальшому?

– Так. Катя активно прогресує. До речі, зараз вона в обох видах плавання пройшла дистанції з виконанням нормативу кандидата у майстри спорту (батерфляєм – уперше).

– Відомо, що Маєвська у такому юному віці вже виграє в обласних змаганнях серед дорослих жінок. Яка в неї найближча перспектива?

– З 18 по 22 березня у Дніпропетровську відбудеться чемпіонат України серед дорослих і молоді. Плануємо, що Катя візьме участь у цих змаганнях.

Катерина Маєвська та Сергій Коваль

Катерина Маєвська та Сергій Коваль

SHARE