На Буковелі (Івано-Франківська область) 4 – 7 березня відбулась Всеукраїнська акція з популяризації зимових видів спорту серед дітей “Олімпійське лелеченя”. Організатором її виступив Національний олімпійський комітет України.

Срібна призерка Олімпійських ігор в Нагано 1998 року з біатлону Олена Петрова відкрила захід. На святі відкриття учасників також вітали голова відділення Івано-Франківського відділення НОК Мирослав Карабін, чемпіон Європи з легкої атлетики Олексій Рачковський, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері 1994 року Христина Подгрушна-Опьола, а також інструктори гірськолижної школи “Буковель” які провели інструктаж по техніці безпеки на схилі і під час занять на гірських лижах.

В змаганнях взяли участь команди з 24 областей. Вінницьке обласне відділення НОК України представляла збірна учнів п’ятого спортивного класу (4 хлопця і 4 дівчинки, які займаються легкою атлетикою і футболом) 27-ї школи міста над Бугом. Вона були переможцем міського конкурсу “Олімпійське лелеченя”. 

В рамках Всеукраїнської акції з популяризації зимових видів спорту серед дітей пройшло 3 конкурси. В гірському лижному слаломі і олімпійській вікторині (на знання зимових олімпійських видів спорту) вінничани стали четвертими. У конкурсі тематичних спортивних стінгазет визначалися лише перша трійка, і наша команда до неї, на жаль, не увійшла.

Підготувала вінницьку збірну до змагань вчителька фізичної культури школи № 27 Тетяна Розвадівська.

– Перед поїздкою на Івано-Франківщину лише один хлопчик з нашої команди взагалі вмів кататися на лижах (навчили батьки). Але ми зуміли посісти високе четверте місце у слаломі, позаду лише команд господарів, житомирян і хмельничан. Справа в тому, що перед змаганнями дітей два дні вчили досвідчені лижні інструктори. Наших юних спортсменів доручили колишньому випускнику Вінницького державного педагогічного інституту, і він дуже старався допомогти своїм колишнім землякам, – розповідає Тетяна Розвадівська. – У олімпійській вікторині наші учні за 3 хвилини відповіли аж на 25 запитань, але, напевно, на деякі – невірно.

Буковель «Олімпійське лелеченя» 2013

Буковель «Олімпійське лелеченя» 2013

Буковель «Олімпійське лелеченя» 2013

Буковель «Олімпійське лелеченя» 2013

Буковель «Олімпійське лелеченя» 2013

SHARE