Минулого тижня у м. Оденсе (Данія) відбувся чемпіонат Європи з кульової стрільби. Збірна України посіла 1-е місце в командному заліку серед збірних з 44 країн Європи.

Вагомий внесок у цю перемогу внесли вінницькі стрільці, майстри спорту міжнародного класу. Зокрема, Олена Чеховська посіла 3-е місце в складі юніорської команди у вправі ГП-11a і 1-е місце у командній вправі ГП-11, Світлана Огір – 5-е місце в особистому заліку у вправі ГП-4, Інна Клименко – 2-е місце у складі команди у вправі ПП-2.

– Огер і Клименко поїхали у Данію за кошти профільного Міністерства, а вояж Чеховської разом фінансували спорткомітет Вінницької міської ради і спортуправління Вінницької облдержадміністрації (загалом виділили на це 12 тисяч гривень), – розповів головний тренер збірної Вінницької області з кульової стрільби, віце-президент обласної федерації Віктор Щерба.  

До речі, у 2013 році аж 17 вінницьких стрільців входять до збірної України (члени, кандидати і резерв). Дюжина з них тренується в обласній ДЮСШ з кульової стрільби.

SHARE