У вінницькому спортклубі «Нокаут» до дня Захисника Вітчизни відбувся матч з боксу між командами «Центр» і «Схід» Української ліги боксерських клубів (УЛБК). На змаганні були присутні президент УЛБК Володимир Манукян, голова обласного відділення НОК Федір Новік, начальник обласного спортуправління Сергій Дідик, голова міського спорткомітету Сергій Краєвський, президент федерації боксу Вінниччини Олег Алекса і президент СК «Нокаут» Сергій Капуста.

Основою команди «Центр» були вінничани, а збірна «Схід» переважно складалася з боксерів Донецької, Луганської і Запорізької областей (допускалася й участь легіонерів).

Сім боїв проходили без шоломів, лише одна пара юніорів боксувала із захисною «маскою». Поєдинки тривали три раунди по 3 хвилини. Зал був переповнений глядачами.

Матч завершився переконливою перемогою команди «Центр» з рахунком 6:2.

Рахунок міг бути і більшим. У поєдинку юніорів Віталія Терещука (Вінниця) і Романа Тричова (Донецьк) наш боксер переконливо перебоксував суперника, причому в другому раунді навіть послав його в глибокий нокдаун. Коли ж оголошували переможця, стався подвійний казус. Бокові судді віддали перемогу донеччанину, що викликало гучне незадоволення уболівальників. При цьому арбітр на рингу помилково підняв вгору руку … Терещука. Ймовірно, був упевнений в його перемозі. Але через 10 – 15 секунд рефері знову зібрав учасників бою і вже підняв вгору руку Тричова.

Особливо бурхливо глядачі підтримували вінницького чемпіона світу серед юніорів і молоді Олега Неклюдова – в бою проти Максима Сапунова із Запоріжжя. Олег по очках переміг суперника, хоча можна було очікували й нокауту. До речі, Олег має намір пробиватися на Олімпіаду – 2016 в Бразилії.

Матч у відповідь відбудеться 8 березня.

Результати поєдинків:

Вагова категорія до 56 кг. Микола Буценко (Вінниця) переміг Ігоря Мічуріна (Енергодар, Запорізька обл.);

60 кг. Віталій Терещук (Вінниця) програв  Роману Тричову (Донецьк);

64 кг. Олег Неклюдов (Вінниця) переміг Максима Сапунова (Запоріжжя);

69 кг Дмитро Терещук (Вінниця) переміг Всеволода Бренька (Запоріжжя);

75 кг Тарас Головащенко (Вінниця) переміг Олександра Стрілецького (Донецьк);

81 кг Іван Нестеренко (Вінниця) переміг Богдана Крижного (Київ);

91 кг Арсен Азізов (Харків) програв Олексію Жуку (Луганськ);

Понад 91 кг. Стас Дідовий (Чернівці) переміг Олександра Швидкого (Мелітополь, Запорізька обл.). 

Подоляни домінували на ринзі

Команда «Центр»

Стартував чемпіонат Української ліги бокс-клубів

Стартував чемпіонат Української ліги бокс-клубів

Стартував чемпіонат Української ліги бокс-клубів

SHARE