21 лютого у залі засідань відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області відбулась прес-конференція, присвячена віденському тріумфу клубу «Олімпія-Колос-Секвоя» («ОКС»). У Кубку європейських чемпіонів з індорхокею в групі «Трофі» (другій за значенням), що розігрувався в Австрії, вони посіли друге місце і здобули путівку до найсильнішої групи «Чемпіоншип» Кубка європейських чемпіонів.

На заході була майже вся команда разом з її наставниками – заслуженим тренером України Павлом Мазуром і Миколою Касянчуком. Перший віце-президент Федерації хокею на траві України, директор вінницької обласної хокейної СДЮШОР «Олімпія», голова обласного відділення НОК Федір Новік наголосив, що вінницька команда увійшла до елітної групи Кубка європейських чемпіонів вперше в своїй історії. Там змагатимуться 8 найкращих команд Старого Світу. «ОКС» багато років йшла до цієї вершини. Нагадаємо, нещодавно відзначалося 30-річчя вінницького хокею на траві.

– Спочатку ми ставали призерами чемпіонатів України, потім – переможцями національних змагань, призерами європейських Кубків чемпіонів у групах «Челленджер» (третя за значенням) і «Трофі» (друга за значенням). І ось, нарешті вийшли до найсильнішої групи! – радіє Федір Новік. – Цей успіх був би неможливим без підтримки міської і обласної влади, обласної федерації хокею на траві.

– До індорхокейного дивізіону «Трофі» клубного чемпіонату Європи ми перейшли ще у 2005 році. У ньому провели аж 8 років. Кілька разів були бронзовими призерами, в інших випадках посідали четверті місця. У 2009 році в Празі ми мали гарний шанс здобути путівку до елітного дивізіону, але тоді нам не вистачило досвіду, – сказав Павло Мазур. – І зараз здобути омріяне «срібло» було непросто, адже в Європі просто не залишилося «прохідних» команд.

прес-конференція, присвячена віденському тріумфу клубу «Олімпія-Колос-Секвоя»

прес-конференція, присвячена віденському тріумфу клубу «Олімпія-Колос-Секвоя»

прес-конференція, присвячена віденському тріумфу клубу «Олімпія-Колос-Секвоя»

SHARE