Вінницькі «Піраньї» спромоглися увійти до четвірки найкращих команд чемпіонату України з хокею з шайбою у вищій юнацькій лізі. Далі за регламентом – ігри «плей-офф». У першій півфінальній грі «Піраньї» зустрічалися у Києві зі столичним «Соколом» і програли з рахунком 1:5. За словами очевидців, кияни грали потужніше і справедливо перемогли.

Другу зустріч команди провели 17 лютого у Вінниці, в «Льодовому клубі». Вболівальники розуміли, що кияни, беззаперечні лідери основної частини чемпіонату, є сильнішими. Але все ж очікували нашої перемоги. Проте дива не сталося. «Піраньї» програли, і знов з тим же рахунком, – 1:5. Хоча на старті деякі сподівання на успіх все ж були. Перший період закінчився з рахунком 0:0 і пройшов за невеликої, але помітної переваги гостей. Команди обмінялися забитими шайбами, проте їх суддя не зарахував. Першу вінничани занесли … рукою, а кияни закинули шайбу високо піднятою ключкою, що є порушенням.

У другому періоді «соколята» відчутно додали в грі і закинули вінничанам 3 шайби. У заключній третині гри наші хокеїсти намагалися діяти активно, але знову пропустили дві шайби, хоча і закинули одну «Сокіл» був об’єктивно сильнішим.

Київські вболівальники, що приїхали до Вінниці, незважаючи на поразки «Піраній», висловлювали здивування тим, що у місті над Бугом з’явилася і постійно прогресує юнацька команда, яка перемагає потужні клуби великих міст. І, головне, їм подобається сама гра наших хокеїстів.
Тепер будемо сподіватися на успіх «Піраній» у боротьбі за «бронзу».

«Піраньї» проти «Соколу»

«Піраньї» проти «Соколу»

«Піраньї» проти «Соколу»

«Піраньї» проти «Соколу»

«Піраньї» проти «Соколу»

«Піраньї» проти «Соколу»

SHARE