Дворазовий срібний призер Олімпіад з плавання Павло Хникін 11 лютого завітав до Вінницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

На олімпійському уроці були присутні всі 96 учнів навчального закладу (з 1 по 12 клас) – діти з порушеннями слуху. Захід пройшов за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій областіШколярі із задоволенням уважно слухали Павла Хникіна. Він переконував їх займатися спортом і вести здоровий спосіб життя (як мінімум, робити ранкову зарядку). Знаний олімпієць радив присвятити себе хоча б якомусь виду спорту.

Павло Хникін розповів, що активно почав займатися спортом у дитинстві після того, як переніс хворобу вух. Спочатку він займався плаванням для себе, а пізніше вирішив доказати оточуючим, що він здатний досягати чогось у житті – через спортивні успіхи.  Діти із захопленням зблизька роздивлялись медалі видатного вінницького плавця і просили детальніше розповісти його про участь в Олімпіадах.

За словами організаторів, особливу цікавість зустріч викликала у старшокласників. Адже вони займаються різними видами спорту у пришкільних секціях: самбо, дзюдо, вільної боротьби, легкої атлетики, боулінгу. Гурткову роботу тут проводять тренери зі спорттовариства «Інваспорт».

Кожен з учасників заходу отримав сувеніри  від обласного відділення НОК: книги і буклети на олімпійську тематику, значки і щоденники зі спортивною символікою тощо. А школярі підготували подарунок для Павла Хникіна, зроблений власними руками на уроках праці. Зокрема, штучне дерево із зерен натуральної кави.

 

Урок для дітей від Павла Хникіна

Урок для дітей від Павла Хникіна

Урок для дітей від Павла Хникіна

Урок для дітей від Павла Хникіна

SHARE