Матчами у минулі вихідні фінішувала основна частина чемпіонату України з хокею з шайбою у вищій юнацькій лізі, яка тривала з вересня минулого року. Вінницька команда «Піраньї» (головний тренер Віталій Чигирь) приймала вдома «Галицьких левів» зі Львова. Нашим юним хокеїстам потрібна була хоча б одна перемога в двох іграх, щоб увійти до фінальної четвірки команд, яка розіграє медалі чемпіонату.

У першому матчі наші хлопці грали дуже завзято, закидаючи шайби раз за разом, і на початку останнього, 3-го періоду зустрічі вигравали вже з рахунком 5:2. Здавалося, що справа зроблена. Це, ймовірно, розслабило наших юних хокеїстів. Далі події на льоду розвивалися вкрай драматично, а в кінці періоду навіть трагічно для «Піраній». Гості закидали ворота нашої команди шайбами і спромоглися звести не просто нанівець значну перевагу вінничан у рахунку, а й виграти – 7:6.

– У другому матчі мусимо тільки вигравати.  Іншого не дано, – сказав Віталій Чигирь після поразки. – Будуть враховані всі помилки, команда зіграє по максимуму.

Так і сталося. «Піраньї»  у другій зустрічі грали з подвійним ентузіазмом, начебто виправдовуючись за послаблення у третьому періоді суботнього матчу. «Леви» виглядали здивованими потужною грою вінничан і через це дещо загальмованими. Третій період розпочався за рахунку 4:1 на нашу користь. Глядачі турбувалися, аби не повторився суботній нищівний штурм наших воріт. Цього, на щастя, не сталося, хоча гості «билися», як «леви». Наші гравці давали гідну відсіч на спроби львів’ян  перехопити ініціативу. У заключному періоді відбувся справжній «зустрічний бій», команди обмінялися двома голами. Таким чином «Піраньї» перемогли з рахунком 6:3 і здобули путівку до фінальної частини. Там наша команда зустрінеться у серії матчів (до двох перемог) із «Соколом» (Київ), лідером основної частини чемпіонату. У другій парі з’ясують, хто кращий, «Галицькі леви» (2-е місце в основній частині) та СДЮШОР з Харкова (3-е місце). Переможці пар боротимуться за звання чемпіона України, переможені – за «бронзу».

«Піраньї» – у фінальній четвірці чемпіонату України!