30 січня в обідній час  біля башти у сквері Козицького зібрались близько 200 відданих уболівальників “Ниви”. Скандуючи нивівські речівки, вони маршем пройшли до міськради, а згодом і до облдержадміністрації. На цих пікетах фани вимагали повернення команди, яка збирала на стадіоні тисячі вболівальників, мала славну історію і гідно представляла наше місто на стадіонах України. Також було передано лист-звернення до голови ОДА Івана Мовчана – з проханням посприяти відродженню футболу у міcті над Бугом.

– Повернення «Ниви» – це мрія тисяч вінничан. Без Великого футболу ми не уявляємо свого життя, – сказав один з організаторів заходу Денис Дем’яник. – Тому такі акції будуть повторюватись, це був лише початок.

Екс-воротар “Ниви” Олег Остапенко відзначив, що ця акція (посил стане першою цеглинкою у фундаменті відродження великого футболу у Вінниці. Він обіцяв у разі відродження команди майстрів забезпечити прозорість її роботи і навіть пропонував ввести представника фан-групи до структури клуби, як це зроблено у “Карпатах” (Львів).

– Головне, щоб вінницька футбольна команда майстрів була реанімована. Нехай це буде поки що колектив фізкультури або клуб другої ліги, але наш ФК має жити. Вінниця не має повторити долю Рівного і Житомира, де після річної паузи команду майстрів так і не відновили, – підкреслив Олег Остапенко. – Ми підготували програму відродження вінницького футболу (починаючи від ДЮСШ і юнацьких команд до рівня першості області і клубу майстрів), яка буде діяти в разі забезпечення необхідного фінансування. Ми не говоримо про команду Прем’єр-ліги, але вважаємо, що випускники футбольних шкіл мають залишатися у Вінниці, у них повинна бути перспектива. 

Олег Остапенко вважає, що нову команду майстрів слід будувати на базі ФК “Вінниця” (колишня назва “Держслужбовець”), яка є діючим чемпіоном області серед аматорів. У ній зібрані кращі доморощені футболісти міста на Бугом. А підсилити її можна випускниками наших ДЮСШ, які грають за команди Гайсина, Погребища та клубів інших регіонів України.      

 

Вболівальники вимагали повернути “Ниву”

Вболівальники вимагали повернути “Ниву”

SHARE