nocvn5006

Близько 150 вінничан взяли участь у вело-параді Дідів Морозів та Снігуроньок. Всі вони мали аксесуари святкових персонажів, включаючи новорічного оленя, ялинку тощо. Деякі велосипедисти натягли маски та інші атрибути казкових героїв.

Один з найбільш оригінальних костюмів був у Анни Щелочкової. Дівчина створила образ оленя. Мовляв, велоснігуронька – це було занадто просто для неї.

 – Я регулярно беру участь у велопробігах, які проходять в нашій області та інших регіонах. Адже це і адреналін, і здоровий спосіб життя, і незабутні враження, – наголошує Анна Щелочкова. – Для нинішнього велопарада я підготувала велосипедний шолом з рогами новорічного оленя. Образ створювала протягом трьох годин. Використала проволоку, вату і фарбу.

Велопарад пройшов третього січня центром Вінниці. Учасники стартували з Майдану Незалежності. Потім в супроводі машини ДАІ зробили велике коло – проїхалися вул. Соборною, Грушевського, Центральним парком, вул. Пирогова, Келецькою, 600-річчя, Хмельницьким шосе і повернулися до міськради. Їхали в дуже повільному темпі, не на швидкість. Адже у велопробігу взяли участь і діти, і жінки, і ветерани.

Серед найстарших учасників був 59-річний Сергій Перов.

– Я регулярно беру участь у велопробігах, але вперше – у велопараді Дідів Морозів та Снігуроньок. Це дуже весело і класно. В дитинстві я мало катався на велосипеді, а зараз намагаюся надолужити згаяне, – розповів Сергій Перов.

Найменшим вело-Дідом Морозом став 7-річний Олексій Корнійчук. Хлопчик їхав на власному велосипеді, а поруч дистанцію долав його батько.

– Про велопарад ми дізналися в Інтернеті. Тому й вирішили разом з сином таким чином оздоровитися. До речі, Олексій навчився кататися приблизно два місяці тому. А двоколісний велосипед для нього ми придбали зовсім нещодавно, – сказав батько наймолодшого велосипедиста Олексій Корнійчук.

Одним з найперших дістався фінішу народний депутат України, екс-директор департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко. До речі, він пропагує своє захоплення і у Верховній Раді.

– Ми підтримуємо масовий велосипедний рух у Вінниці. Зокрема, з’являються велодоріжки, велопарковки біля торгівельних центрів і адміністративних будівель, – нагадав Сергій Кудлаєнко. – Уряд нині пропонує українцям «затягнути пояса». Серед іншого, багатьом варто спробувати пересісти з дорогих автівок на двоколісний транспорт. Маю однодумців у Верховній Раді, які із задоволенням могли їздити на роботу на велосипедах. Взагалі цю ідею варто взяти «на озброєння» чиновникам будь-якого рангу.

nocvn5001[1]

3456789

 

SHARE