nocvn5194

У вінницькому спортклубі «Нокаут» пройшла звітно-виборча конференція обласної федерації боксу. На ній були присутні голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін, начальник обласного управління з питань сім’ї, молоді та спорту Сергій Чернявський, заступник голови спорткомітету Вінниці Роман Семчук (майстер спорту з боксу), засновник СК «Нокаут» Сергій Капуста та інші відомі спортивні особистості.

 Олег Алекса прозвітував про зроблену роботу з 2010 по 2014 роки. Після цього його одноголосно переобрали на посаду президента обласної федерації боксу (зберігся й кістяк керівної команди). Причому жодної альтернативи не було. Це не дивно, адже Олег Алекса щиро вболіває за розвиток боксу, причому вкладає в цю справу свої особисті кошти. Результати вінницьких боксерів неухильно зростають. Вони регулярно здобувають призові місця на чемпіонатах Європи і світу, беруть участь у Олімпійських іграх, Всесвітній серії боксу та інших престижних проектах. А на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків 2014 року збірна Вінниччини посіла високе друге місце в командному заліку.

Директор міської ДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк нагадав, що у Вінниці неухильно зростає кількість боксерських змагань. Колись їх проводили дюжину в рік, а наступного року запланували 21.

– Олег Алекса плідно працює на посаді очільника федерації. Тому ми підтримуємо його кандидатуру. Сподіваємося на подальшу плодотворну співпрацю, – сказав Павло Хникін. – Обласна федерація боксу є однією з найуспішніших на Вінниччині і може слугувати прикладом іншим.

Олег Алекса коротко прозвітував про великий обсяг виконаної роботі на посаді.

– Я очолюю федерацію вже десять років. Ми практично не отримуємо коштів з бюджету, шукаємо меценатів. Але досягаємо чималих результатів  на міжнародному і всеукраїнському рівнях. Водночас регулярно відкриваємо регіональні осередки. Цього року зареєструвалася Жмеринська федерація, на черзі – Гайсин, – сказав Олег Алекса.

На конференції виступив священик – отець Вікентій. Він побажав тренерам-викладачам додати трохи духовності у навчально-тренувальний процес підготовки боксерів. Зокрема, варто ставити у приклад юнакам не лише зірок спорту, але й духовних авторитетів, та святих. На думку отця Вікентія, тоді юні боксери стануть не лише фізично розвиненими, але й світлими та добрими людьми.

звітно-виборча конференція обласної федерації боксу

звітно-виборча конференція обласної федерації боксу

звітно-виборча конференція обласної федерації боксу

SHARE