nocvn5190
Лауреата Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Світ спорту» нагороджує голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін

Під патронатом НОК України та за підтримки Мінмолодьспорту України, Державного комітету з питань телебачення радіомовлення України і Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» відбувся ХI Всеукраїнський конкурс-фестиваль телепрограм «Світ спорту».

 Він проводився за ініціативи Луганського обласного відділення НОК України вже 11-й рік поспіль. Запрошували до участі в конкурсі тележурналістів, аматорів, представників телекомпаній, телестудій, корпунктів та навчальних студій.

Вінниччину представляла спортивна програма «Овертайм», яка виходить на каналі ВДТ-6. Її готують у Вінницькій ОДТРК «Вінтера». «Овертайм» став переможцем Всеукраїнського конкурсу в номінації «За краще розкриття теми «Особистість в спорті».

Під час святкування 24-ї річниці заснування НОК України у Вінниці, яке проходило 20 грудня в «Мегамоллі», нагородили автора цієї телепрограми Володимира Бабкова. Приз лауреата Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Світ спорту» йому вручив голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

SHARE