Новий міністр молоді та спорту Ігор Жданов (до речі, він народився у Вінниці!) повідомив, що зустрічається з багатьма людьми всередині міністерства і за його межами, щоб повністю зрозуміти ситуацію з середини. Про це він розповів в коментарі «УНН»:

 – Насамперед, ми готуємо пропозиції до програми діяльності Кабінету міністрів, які стосуються повноважень Міністерства молодіжної політики та спорту. Я дав завдання звернути особливу увагу на проект Державного бюджету на наступний рік, оскільки наступного року відбуватимуться Олімпійські ігри і вже зараз потрібно закласти відповідні пріоритети в бюджет, – зазначив Жданов.

Нинішню ситуацію в міністерстві молоді і спорту міністр визначив, як непросту.

– Міністерство дуже специфічне, оскільки сегменти (молодь і спорт) звичайно пов’язані між собою, але не настільки сильно, — наголосив Жданов.

Отже, відтепер українським спортом буде керувати професійний менеджер, який прямого відношення до спорту не має. Втім, відзначимо, що це світова практика – в багатьох країнах, у тому числі Великобританії, Швеції, Італії, Бразилії і т.д., профільним міністерством керують люди, що ніколи не займалися спортом професійно. Нагадаємо, раніше очікувалося, що міністра молоді та спорту Дмитра Булатова, який керував відомством з 27 лютого по 2 грудня 2014 року, може змінити його заступник Ігор Гоцул.

Новий міністр молоді та спорту Ігор Жданов

Новий міністр молоді та спорту Ігор Жданов

Новий міністр молоді та спорту Ігор Жданов

Новий міністр молоді та спорту Ігор Жданов

SHARE