nocvn5088

20 грудня, в суботу, у Вінниці відзначатиметься річниця створення Національного олімпійського комітету України. Святкові заходи проведуть в ТРЦ «Мегамолл», з 12-ї до 15-ї години.

 В планах – нагородження кращих спортсменів міста, показові виступи і майстер-класи гімнастів, акробатів, борців, боксерів, спортивна вікторина тощо.

– В рамках свята також запланована автограф-сесія. Автографи роздаватимуть вінницькі олімпійці і найкращі нині діючі спортсмени, – розповів голова відділення НОК України Вінницької області, учасник чотирьох Олімпіад і дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін.

 Довідка

Національний олімпійський комітет України (НОК України) – громадська організація, що опікується участю українських спортсменів в Олімпійський іграх, діючи відповідно до положень Олімпійської хартії.

НОК України був утворений 22 грудня 1990 року I Генеральною асамблеєю засновників й був визнаний Міжнародним олімпійським комітетом в 1993 році. Декларована мета НОК України — забезпечення участі українських спортсменів в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

Національний олімпійський комітет України об’єднує федерації з олімпійських видів спорту. Президентом НОК України є олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

SHARE