Збірна України з кульової стрільби взяла участь в престижних міжнародних змаганнях «Калібр-2014», які пройшли в м. Білосток (Польща) з 26 листопада по 1 грудня. В її складі відзначилися й вінницькі стрільці.

 Майстер спорту міжнародного класу Олеся Щерба стала чемпіонкою в командній вправі в стрільбі з гвинтівки і посіла п’яте місце в особистому заліку. П’ятою в юніорському фіналі зі стрільби з гвинтівки стала майстер спорту міжнародного класу Світлана Огер. А майстер спорту міжнародного класу Дарина Мустафаєва стала бронзовою медалісткою в командній вправі в стрільбі з пістолета.

В стрільбі з пістолета відзначилися й вінницькі юнаки, вихованці заслуженого тренера України Дениса Мустафаєва. Зокрема, Богдан Кириленко і Андрій Шклярук зайняли треті місця.

– Змагання в Польщі мали статус етапу відбору до чемпіонату Європи, який відбудеться в лютому наступного року в Нідерландах. Шанси потрапити туди мають Богдан Кириленко, Андрій Шклярук і Олеся Щерба. Вони мають пройти наступні етапи відбору. Найближчий з них пройде в Белграді (Сербія) 9 – 15 грудня. А завершальний етап відбору відбудеться в січні, – розповів віце-президент Вінницької обласної федерації кульової стрільби і директор обласної ДЮСШ з кульової стрільби Віктор Щерба.

Окрім міжнародних змагань, вінницькі стрільці незабаром зможуть перевірити свої сили і в домашньому Кубку Поділля. Там же будуть підбиті і підсумки за рік. Ці заходи пройдуть 20 грудня, в суботу, в тирі Вінницького державного педагогічного університету. Початок – о 10.00.

міжнародні змагання з кульової стрільби «Калібр-2014»

міжнародні змагання з кульової стрільби «Калібр-2014»

Майстер спорту міжнародного класу Олеся Щерба

SHARE