З 20 по 22 листопада у Вінниці, в СК «Нокаут», пройшов XX Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Вальчука. Він виховав  Інтерконтинентального чемпіона В’ячеслава Узєлкова, майстра спорту міжнародного класу Андрія Гончара, майстра спорту Дениса Осадчука та інших відомих вінницьких боксерів. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

В меморіалі взяли участь понад 90 спортсменів 1999 – 2000 р.н.. Вони представляли 9 областей України. Медалі розігрувалися в 15 вагових категоріях.

В командному заліку перше місце посіла вінницька збірна, представники якої вибороли сім золотих медалей. Наступні місця зайняли збірні Рахова (Закарпаття) і Умані (Черкаська область).

– Перемогти було непросто. Адже турнір зібрав сильний склад, він був етапом відбору до чемпіонату України, – сказав 15-річний вінницький чемпіон В’ячеслав Колієв.

Найкращими боксерами меморіалу визнали вінничан Івана Козяра (категорія 54 кг) і Томмі Кравчика (80 кг).

– Низка вінницьких боксерів мають шанси здобути ліцензії на наступні Олімпіади. Будемо підтримувати їх на цьому шляху, – відмітив голова відділення НОК України Вінниччини Павло Хникін.

XX Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Вальчука