На стадіоні вінницького спорткомплексу «Нива» 14 – 16 листопада відбувся турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь». В змаганнях взяли участь 4 команди, які представляли спортивні товариства: «Україна» (тренер Олег Шикир, «Прем’єр – Нива»), «Спартак» (тренер Андрій Дзядик), «Освіта» (тренер Сергій Рябцун, збірна школярів) і «Колос» (тренер Андрій Бобрівський, ДЮСШ ім. Блохіна – Бєланова).

Організатором турніру виступила обласна федерація футболу. На іграх були заступник її голови Ігор Павленко, директор ДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова Ігор Коваль, старший тренер цієї спортшколи Іван Подзігун, колишній воротар ФК «Нива» Олександр Гайдаржи та інші відомі футбольні особистості.

Грали на великому полі. Кожен матч тривав 2 тайми по 40 хвилин. В перший день змагань був зафіксований непритаманний футболу результат: «Колос» виграв у «Спартака» з рахунком …16:0! Незважаючи на прохолодну погоду, хлопці боролися завзято. Було помітно, що з фізичною підготовкою в основному у всіх все гаразд. Деякі спортсмени за фізичним розвитком виглядали, як дорослі футболісти. А ось технічний рівень гри був дуже різним. У кількох епізодах голи забивали з далекої відстані, з кута із-за меж карного майданчика. Тобто кіпери неодноразово гавили несподівані удари.

Переможцем «Золотої осені» стала команда «Колос». На 2-у місці – «Освіта», 3-е місце посіла «Україна».

За словами організаторів, цей турнір організований для того, щоб сформувати юнацьку збірну Вінниччини. До того ж, як розповів  Ігор Коваль, двічі на рік до Вінниці приїжджають селекціонери з провідних професійних команд (наприклад, з київського «Динамо»), і запрошують до себе наших перспективних молодих гравців. Такі змагання, як «Золота осінь» – шанс зацікавити селекціонерів.

 

 

турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь»

турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь»

турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь»

турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь»

турнір серед 16-річних футболістів «Золота осінь»

 

SHARE