Вчора, 13 листопада, відбулися ігри за медалі чемпіонату Вінниці з футболу.

 

Фіналісти не знали гіркоти поразок

В фіналі чемпіонату “Яско” поступився ФК “Вінниця” з рахунком 0:2. Це були переможці груп регулярної першості. В пасиві цих команд не було жодної поразки упродовж усього турнірного марафону.

На 44-й хвилині Владислав Васалатій після подачі кутового невідпорно пробив головою та зірвав бурю оплесків на трибунах. В другій половині гри ФК «Вінниця» побудував гру на контратаках, одну з яких на 89-й хвилині завершив Андрій Заводян.

 

Дебютант дав бій володарям Кубка

В матчі за «бронзу» зійшлися команди, які посіли другі місця в групах. Це були дворазовий чемпіон міста, володар Кубку міста 2014 року “ЕМС-Поділля” і новачок міських змагань “Здорова нація”. Активніше матч розпочала «Здорова нація». На 4-й хвилині ударом у дальній кут рахунок відкрив Олександр Зубко, а 20-й хвилині відзначився Олексій Курдибаха. Гол у відповідь за “ЕМС-Поділля” забив В’ячеслав Омельченко. Далі команди обмінялися м’ячами, і перша половина матчу закінчилась із рахунком 3:2 на користь “Здорової нації”. На 50-й хвилині Олександр Борячук ударом під поперечину реалізував штрафний. А на 86-й хвилині Степанюк, отримавши передачу з глибини поля, вийшов сам-на-сам із Гурківським і приніс “ЕМС-Поділля” перемогу – 4:3.

 

Коментар експерта

Підсумки чемпіонату міста прокоментував виконавчий директор Вінницької обласної федерації футболу Михайло Прозоровський:

– Рівень міського чемпіонату – доволі непоганий. Радує й кількість учасників – на рівні 20. Останнім часом до команд, які беруть участь в чемпіонаті Вінниці, влилося багато перспективної молоді. Це – резерв для команди майстрів, якщо її вдасться відродити. Підсумки турніру вважаю справедливими, медалі здобули найсильніші клуби. Порадував новачок змагань з великого футболу – ФК «Здорова нація». Цій команді близько двох років, але раніше вона брала участь лише в футзальних баталіях. Четверте місце «Здорової нації» – гідний результат.     

 

Плани відродження команди майстрів

«Здорова нація» залишилася без медалей. Але керівник цього клубу Вадим Кудіяров має далекоглядні плани:
– В чемпіонаті Вінниці з футболу зібрані дійсно найсильніші аматорські команди. Але вболівальники прагнуть відродження саме професійного клубу в місті над Бугом. В наших планах – створення його саме на базі ФК «Здорова нація». Вважаю, що відроджена команда майстрів має отримати добре знайому назву «Нива». Щоб цей процес розпочався, нам треба консолідувати зусилля меценатів, громадських діячів і місцевої влади. Сподіваємося на підтримку керівництва СК «Нива» і обласної федерації футболу.  

 

 

SHARE