Змагання вже на попередньому етапі виявились цікавими, адже більшість боїв були дуже видовищними. Глядачі гучно реагували на кожен вдалий прийом спортсменів. До речі, «Нокаут» протягом всього чемпіонату був переповнений. Це свідчить про те, що бокс у Вінниці шанують. Але водночас очевидно, що для турнірів такого високого рівня клубна зала дещо замала. Хоча сама організація змагань отримала від спортсменів, тренерів та фахівців з усіх областей України тільки позитивні оцінки.

– Звання майстра спорту отримували переможці та срібні призери, а також бронзові медалісти, що провели по 4 поєдинки. Це свідчить про високий рейтинг турніру, – сказав президент Федерації боксу Вінниччини Олег Алекса.

Вінничани здобули 5 медалей. Чемпіоном України став майстер спорту міжнародного класу Дмитро Терещук (вагова категорія до 69 кг). Срібна медаль у майстра спорту міжнародного класу Івана Нестеренко (до 75 кг), «бронзи» отримали Олександр Ткачук (49 кг), Владислав Пуклич (52 кг) та Георгій Агамалов (81 кг).

– Виступом вінницьких боксерів я задоволений, – підкреслив Олег Алекса. – Зараз в «Нокауті» боксували олімпійські надії України. Ці боксери, а також вінничани Олег Неклюдов, Денис Козарук і Олександра Сидоренко спроможні здобути путівки на наступну Олімпіаду–2016 у Бразилії. Недарма вони регулярно демонструють високі результати на найпрестижніших турнірах. Наприклад, за тиждень до нашого чемпіонату Денис став переможцем у Кубку України серед дорослих, а Олег привіз «бронзу» з чемпіонату Європи.

Переможців та призерів чемпіонату України нагороджували голова спортуправління Вінницької облдержадміністрації Сергій Дідик, голова міського спорткомітету Сергій Краєвський, а також Олег Алекса і Сергій Капуста.

 

чемпіонат України серед чоловіків з боксу

 

чемпіонат України серед чоловіків з боксу

 

Леонид Лоивский и Сергей Капуста

 

легковес, мсмк Денис Козарук

 

чемпіонат України серед чоловіків з боксу

 

Поздравляет Григорий Дерун

SHARE