У Вінницькому торговельно-економічному інституті відбулася зустріч студентів і викладачів з  видатними спортсменами. Захід відбувся в рамках Олімпійського тижня на Вінниччині. Цей Олімпійський урок організувало відділення НОК України області.

Про свій шлях у спорті нагадав Павло Хникін – заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор 1992 року, чемпіон Європи 1991 року, бронзовий призер чемпіонатів Європи 1993 та 2000 року, учасник чотирьох Олімпіад, багаторазовий     чемпіон України, 22-разовий рекордсмен України, голова відділення НОК України.

Про здобуту срібну медаль на 2-х літніх юнацьких Олімпійських іграх в Китаї розповіла 16-річна Коба Джойс – майстер спорту України з легкої атлетики, член юнацької збірної команди країни та її тренер Володимир Прошин. Багатим досвідом поділилися заслужений тренер України з легкої атлетики Микола Пуздимір і почесний працівник фізичної культури і спорту України, голова обласної ради ветеранів фізичної культури і спорту Георгій Самков.

зустріч студентів і викладачів з  видатними спортсменами

зустріч студентів і викладачів з  видатними спортсменами

зустріч студентів і викладачів з  видатними спортсменами

 

SHARE