На Олімпійський урок у місті Хмільнику (Вінницька область) в одному залі зібралися близько 300 учнів одразу з чотирьох шкіл. Захід, який входив до програми Олімпійського тижня, було присвячено Дню міста. Він пройшов 19 вересня. 

Про свої досягнення і користь від занять спортом розповів дворазовий срібний призер Олімпіад, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

На захід завітав міський голова Василь Глушко. Павло Хникін вручив йому грамоту за активну підтримку спорту, яку підписав голова НОК України Сергій Бубка. Також були нагороджені вчителі фізичного виховання, що на високому рівні проводили спартакіаду «Олімпійське лелеченя» та інші олімпійські масові заходи в Хмільнику.

Голова відділення НОК оглянув спортивну базу місцевої ДЮСШ № 1 і був приємно вражений її доглянутістю та гарним станом спортивного залу. Також Павло Хникін завітав на масовий велопробіг, в якому взяли участь близько 300 учасників, в тому числі і вихованці дитсадків. Велоаматори проїхали по місту сім кілометрів.

Олімпійський урок у місті Хмільнику

Олімпійський урок у місті Хмільнику

Олімпійський урок у місті Хмільнику

 

SHARE