В рамках святкування Дня фізичної культури і спорту у Вінниці відбувся благодійний “Пробіг з вірою в серці”.  Це соціальна ініціатива компанії “Данон”, яка пройшла  у Вінниці вже вдруге. Захід підтримало відділення НОК України Вінницької області.

На чолі пробігу були відомі особистості: голова відділення НОКУ і дворазовий олімпійський призер Павло Хникін, його перший заступник Олександро Олійник, заступник міського голови Андрій Рева, голова міського спорткомітету Сергій Краєвський і голова міської федерації футболу Дмитро Руденко.  

На старт вийшли 4200 учасників, в основному дітей та молоді. Їхніми зусиллями було зібрано понад 132 тисячі гривень. Ці кошти підуть на закупку кардіологічного обладнання для Вінницького Центру матері та дитини.

Єдність та завзятість цього дня була в усьому – разом бігли, спільними зусиллями допомагали, і відпочивали також гуртом. А розважальна програма для учасників була насиченою – і дорослі і малі могли насолодитися зонами «фейс-арт», ігровим театром, батутом, пригометром, боулінгом та багато іншим. Звичайно ж, організатори подбали й про цікаву гуртову розминку для бігунів, та конкурси і призи для всіх охочих. Ніхто не залишився без подарунків. Організатори пригощали всіх корисними молочними продуктами «Данон».

Сергій Краєвський, голова комітету з фізичної культурі і спорту Вінницької міської ради, заступник голови обласного відділення НОК:

– В рамках цього проекту ми виховуємо спортивну та активну молодь, розвиваємо у юного покоління культуру благодійності, а також всім містом допомагаємо зібрати кошти на обладнання вінницькому «Центру матері та дитини», таким чином зберігаючи здоров’я та навіть життя найменших вінничан.

Наталія Лиса, директор юридичного департаменту компанії-ініціатора та головного організатора пробігів «Данон» в Україні:

– Я щиро захоплена тим, як палко вінничани пройнялися ідеєю благодійних пробігів. З кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше і більше людей приймають участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці». Ідея проекту якнайкраще відображає місію компанії «Данон» – нести здоров’я людям – як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство. І я рада, що наше прагнення допомогти українцям жити повнішим та довшим життям сьогодні розділило чимало небайдужих мешканців  Вінниці. 

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

Благодійна акція

 

SHARE