З нагоди Дня фізичної культури і спорту на площі «Водограй» Вінницькому парку культури і відпочинку пройшло спортивне свято. Воно відбулося за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

Родзинкою шоу стала партія в «живі шахи». Це сталося вперше в історії нашого міста. Фігурами були юні вихованці МДЮСШ № 6, одіті у відповідні костюми різних кольорів. Діти стояли на величезній шахівниці (площею 32 кв м) і виконували ходи гравців. Між собою боролися 12-річний чемпіон Європи серед юнаків, майстер ФІДЕ Віктор Матвіїшен і його тренер, директор шахової школи, міжнародний майстер Микола Боднар. Перемога дісталася молодшому за віком і званням.

– Такі шоу раніше проходили в Лондоні, Парижі, Москві та інших світових столицях. Тепер і вінничани стала свідками «живих шахів», – прокоментував Микола Боднар.  

Також увага любителів спорту була прикута до зонального чемпіонату України зі стрітворкауту, який проходив поруч. В ньому взяли участь 50 спортсменів, в тому числі й жінки. 

В той же час на сцені і поза неї виступали акробати, армрестлери, самбісти, штангісти, баскетболісти, волейболісти, гандболісти. Представники обласної федерації драгрейсингу і дріфту представляли гоночні автомобілі. Поруч відбувалися польоти радіокерованих моделей літаків.

Вручали призи переможцям міського конкурсу спортивної фотографії. А також лауреатам конкурсу «Спортивна краса Вінниці» – тобто найкрасивішим спортсменам (за підсумками Інтернет-голосування). Ними виявилися колишня чемпіонка Європи і світу з самбо, а нині тренер з цього виду спорту Тамара Карапетян та чемпіон світу з стрітворкауту Віталій Ворохоб.

.

Спортивне шоу до Дня фізичної культури і спорту

Спортивне шоу до Дня фізичної культури і спорту

Спортивне шоу до Дня фізичної культури і спорту

Спортивне шоу до Дня фізичної культури і спорту

 

Фотозвіт з події

 

 

 

SHARE