З 8 по 13 вересня на Вінниччині триває Олімпійський тиждень. У його програмі – Олімпійські уроки та зустрічі з відомими спортсменами. Заходи організовує відділення НОК України Вінницької області. 

Олімпійські уроки вже пройшли у школах Вінниці. Приміром, такий захід відбувся на базі сучасного стадіону зі штучним покриттям, що розташований біля загальноосвітніх шкіл № 18 та № 25. В ньому взяли участь понад 200 учнів. Їм про свої спортивні досягнення розповіли чемпіони України, члени збірних команд області з хокею на траві: Сергій Качур, Михайло Римар, Богдан Коваленко та майстер спорту України, тренер вищої категорії з хокею на траві Василь Півнюк. Святкова атмосфера, майстер-класи, призи і подарунки залишили незабутні враження про свято спорту.

Олімпійський урок пройшов і на спортивному майданчику Хижинецької школи (Вінницький район). Близько 150 учнів школи стали учасниками акції, яку проводили голова районної організації ВФСТ “Колос” Роман Юсумбелі. В ній взяли участь та вихованки СДЮШОР зі складно-координаційних видів спорту. На завершення зустрічі представники обласного відділення НОК України передали школі літературу на олімпійську тематику та спортивний інвентар.

Попереду – Олімпійські уроки в школах Калиновського, Тростянецького і Вінницького районів.

Олімпійський тиждень на Вінниччині

Олімпійський тиждень на Вінниччині

Олімпійський тиждень на Вінниччині

 

Фотозвіт з події

 

 

 

SHARE