На урочисте відкриття змагання завітали директор ВМПДЮ Світлана Мусійчук, голова профспілки працівників освіти і науки Вінниці Петро Соловей, директор ДЮСШ ім. Блохіна – Бєланова» Ігор Коваль, заслужений тренер України Микола Кривов’язюк та екс-гравець збірної СРСР 70-х років Анатолій Веретинський, 7-річний онук якого грав за команду «Колос».

В турнірі взяли участь 7 колективів: господарі майданчику, збірна дитячої футбольної школи «Новатор» (Хмільницький), ДЮСШ «Темп» (Вінниця), ДЮСШ «Спартак» (Вінниця), Вінницька обласна ДЮСШ «Блохіна – Бєланова», ДЮСШ «Колос» (Вінниця) та ФК «Селище» (Вінницький район).

Грали за коловою системою. Матч тривав два тайми, по 15 хвилин кожен. В команді виступало по 4 польових гравця і воротар. Місць для глядачів у залі, в тому числі й на балконі, не вистачало – все заповнювалося вболівальниками. Голосні підказки тренерів та батьків під час гри постійно лунали звідусіль!

Переможцем турніру стала команда ВМПДЮ (тренер – Микола Кривов’язюк, капітан – Саша Бондаренко). Вона з нищівними рахунками вигравала матч за матчем – 8:0, 8:1, 13:0, 10:1, 7:0 та 8:0! На 2-у місці – хмельницький «Новатор», на 3-у – ДЮСШ «Темп». Найкращим гравцем турніру визнано гравця збірної ВМПДЮ Іллю Збитковського. За словами тренера Миколи Кривов’язюка, Ілля від природи – дуже обдарований. Збитковський на полі «творив дива». Він особисто забив понад десяток голів при тому, що виконував функції півзахисника.

Голова обласного відділення НОК України Федір Новік підготував грамоти, кубки і літературу на олімпійську тематику для переможців й  призерів змагань. Кожен учасник турніру отримав ще й новорічний подарунок.

– Цей турнір виявився справжнім футбольним святом для юних футболістів якраз напередодні Різдва, – підкреслив Микола Кривов’язюк.