У Вінницькій міській раді вшанували срібну призерку нещодавньої юнацької Олімпіади в Китаї – 16-річну легкоатлетку Кобу Джойс. Талановитій спортсменці казали багато теплих слів, подарували квіти. Виконуючий обов’язки міського голови Сергій Моргунов вручив Кобі Джойс сертифікат міської ради на річну стипендію (розміром 9 тисяч гривень). До речі, всі медалісти юнацьких Олімпійських ігор також отримуватимуть разові державні винагороди (зокрема, срібні призери – 15 тисяч гривень) та щомісячні стипендії від Національного олімпійського комітету України.

– В нинішній нелегкий час будь-яка перемога для нашої держави, в тому числі спортивна – дуже важлива. Успіхи в спорті на міжнародному рівні допомагають стверджувати авторитет України і Вінниці в світі, – прокоментував досягнення вінничанки в Китаї Сергій Моргунов.

Коба Джойс розповіла, що готувалася до юнацьких Олімпійських ігор майже рік.

– Я наполегливо тренувалася двічі на день, регулярно їздила на збори. Ця праця принесла бажаний результат в Китаї. До речі, я можу виступати з однаковим успіхом на різних дистанціях – і в забігах на 200 метрів, і на 400 метрів, – сказала Коба Джойс.      

На заході також були присутні заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова спорткомітету міської ради Сергій Краєвський, президент обласної федерації легкої атлетики Костянтин Москалюк і директор Вінницького технічного ліцею (в ньому навчається Коба Джойс) Олег Домінський.

– Коба Джойс нещодавно побила рекорд Вінницької області в бігу на 200 метрів, який раніше належав олімпійській чемпіонці Наталії Добринській. Зрозуміло, Джойс – чистий спринтер, а Добринська – багатоборка. Але Наталя на коротких дистанціях вигравала у богатьох спринтерів, – звернув увагу Костянтин Москалюк.

– Ми сподіваємося, що Коба Джойс та її тренер не зупиняться не досягнутому. І ми зможемо побачити їх на наступній Олімпіаді – вже серед дорослих спортсменів, – вважає Сергій Краєвський.  

Олег Домінський розповів, що Коба Джойс гарно навчається, користується авторитетом серед студентів. На його думку, незабаром чемпіонка отримуватиме іменну стипендію Президента України чи Верховної Ради України.

– Кобі Джойс вдається і отримувати гарні оцінки в коледжі, і перемагати в спорті. Це свідчить про цілеспрямованість дівчини, яка може бути прикладом для всієї вінницької молоді. Ми будемо й надалі вболівати і підтримувати талановиту спортсменку, – додав Ігор Івасюк.

 

Призерка юнацької Олімпіади отримуватиме стипендію міської ради

Призерка юнацької Олімпіади отримуватиме стипендію міської ради

Призерка юнацької Олімпіади отримуватиме стипендію міської ради

Призерка юнацької Олімпіади отримуватиме стипендію міської ради

 

SHARE