В Берліні (Німеччина) пройшов чемпіонат Європи з водних видів спорту. Одну з медалей в синхронних стрибках у воду  з 3-метрового трампліну вибороли Олена Федорова з Миколаєва і Анна Письменська, яка дає паралельний залік Вінниці і Луганську.  

23-річна Анна Письменська родом з міста над Бугом, але останніми роками мешкала і тренувалася в Луганську. Вона двічі виступала на Олімпіадах, і лише трохи не дотягувала до медалей.

– Я народилася 12 березня 1991 року у Вінниці. Починала тренуватися у вінничанки Діани Кульбері. В Луганськ переїхала на запрошення головного тренера збірної України Тамари Токмачевої, – розповідає Анна Письменська. 

– Анно, наскільки важко довго бувати без батьків з 14 років?

– У Вінниці останніми роками бувала рідко – в основному, коли в Києві на зборах, на добу можу заїхати. Довше буваю у батьків тільки у відпустці, та й то максимум 3 – 4 дні.

– В якому віці почали займатися стрибками у воду?

– Займаюся спортом з п’яти років, а стрибками у воду десь з десяти. В 14 років вже стала займатися стрибками професійно, брала участь у міжнародних змаганнях.

– А які види спорту були до стрибків в воду?

– Акробатика. Але, я б сказала, займалася нею більше як базової підготовкою.

– Спортсменки яких країн є головними конкурентками на чемпіонатах світу і Олімпіадах?

– Я сама собі головний конкурент (сміється). А якщо серйозно, то зараз головні суперники в стрибках в воду – китайці.

– Враховуючи, що у вашому в виді спорту у більшості дівчат відмінні фігури, і всі вони, природно, виступають в купальниках, виникає питання – чи не пропонували вам модельні агентства або які-небудь журнали брати участь у фотосесіях?

– Ні, мені таких пропозицій не надходило.

 

Анна Письменська

Анна Письменська

Анна Письменська

Анна Письменська

 

SHARE