11 серпня з міжнародного аеропорту “Бориспіль” збірна України відправилась на II літні юнацькі Олімпійські ігри. Вони пройдуть із 16 по 28 серпня в місті Нанкін на сході Китаю. Нашу країну представлятимуть 58 атлетів із 20 регіонів України у 22 олімпійських видах спорту змагальної програми.

Серед них – відома талановита легкоатлетка Коба Джойс. А також велосипедист Владислав Нізіцький – він родом з Вінниці, але нині представляє на змаганнях Харків, де останнім часом мешкав і навчався. Владу – 18 років, він майстер спорту України.

– Цього року Владислав Нізіцький став чемпіоном України з маунтенбайку (гірський велоспорт) у своїй віковій групі. Він також неодноразово був переможцем міжнародних турнірів, учасником чемпіонату Європи в Чехії, – розповідає перший наставник Влада, тренер з велоспорту Вінницької обласної організації спорттовариства «Динамо» Сергій Ніколаєв. – Останніми роками Влад навчався в Харківському спортінтернаті. Але, коли він приїздив до Вінниці, до родичів, тренувався разом з моїми вихованцями.

Як повідомив Сергій Ніколаєв, Владислав Нізіцький в Нанкіні стартуватиме в кількох видах програми – і в маунтенбайку, і на шосе.

 

 

SHARE