11 липня у вінницькому таборі «Колос» відбувся захід «Олімпійське літо», присвячений   святу Олімпійського прапора і Олімпійському дню. Його організувало відділення НОК України Вінницької області.

Учасників спортивного свята привітали директор табору Максим Пуздимір, заступник голови відділення НОК України Сергій Севастьянов і двічі срібний олімпійський призер з плавання Павло Хникін. Перед початком змагань глядачів і учасників розважила група хлопців і дівчат у вбранні стародавніх Олімпіад. Відбулися показові виступи художніх гімнасток, акробаток і борців.

В змаганнях взяли участь 90 юнаків і дівчат (всього у таборі відпочивають понад 350 школярів). Вони представляли дев’ять команд загонів, кожен з яких складався з десяти спортсменів.

Діти змагалися у різних естафетах. Зокрема, у веденні баскетбольного і футбольного м’ячів; стрибках з футбольним м’ячем, затиснутим ногами; перенесення мя’чика тенісною ракеткою тощо. Призери змагань отримали дипломи, а всі учасники – щоденники і сувеніри з олімпійською символікою. На завершення учасники спортивного свята разом пробігли 400 метрів, як передбачається програмою Олімпійського дня.

«Олімпійське літо» у вінницьких пришкільних таборах

«Олімпійське літо» у вінницьких пришкільних таборах

«Олімпійське літо» у вінницьких пришкільних таборах

 

Фотозвіт з події

 

 

 

SHARE