На виконкомі відділення НОК України Вінницької області, який відбувся другого липня, визначали найкращого спортсмена червня. На голосування було винесено дві кандидатури. Це переможниця Європейського юнацького олімпійського відбору з легкої атлетики в Азербайджані Коба Джойс і віце-чемпіон Європи з хокею на траві в Італії в складі збірної України, кращий бомбардир турніру Олег Поліщук.

Згідно із офіційною таблицею нарахування очок, обидва претенденти показали приблизно рівні результати. Олег Поліщук, щоправда, в червні також став чемпіоном України в складі вінницької команди “ОКС-ШВСМ”. Але кращого спортсмена визначають за найвищим результатом протягом місяця, а не за сукупністю досягнень.

Отже, виконком назвав кращим спортсменом Вінниччині в червні Кобу Джойс. До речі, на Європейському юнацькому олімпійському відборі вона не лише перемогла на дистанції 200 метрів, але й встановила рекорд чемпіонату (23.81 сек.). Це є найкращим результатом Європи у цьому сезоні та рекордом Вінницької області, який раніше належав олімпійській чемпіонці Наталії Добринській!

Також на виконкомі відділення НОК України були затверджені рішення щодо матеріальної допомоги провідним травмованим спортсменам, проведення навчально-тренувального збору з велоспорту і оприлюднено попередні підсумки Олімпійського дня в області.

 

SHARE