19 червня у Вінниці пройшов фінальний етап Олімпійського дня. Захід організувало відділення НОК України Вінницької області. Святковий парад спортсменів приймали голова відділення НОК Федір Новік, голова спортуправління облдержадміністрації Сергій Дідик, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін та інші відомі спортивні особистості.

На бігові доріжки стадіону та алеї Центрального парку культури і відпочинку вийшла понад тисяча бігунів – від дошколяриків до старшокласників і студентської молоді. Серед них – вихованці ДЮСШ, представники спорттовариств, колективів фізкультури і громадських організацій інвалідів.

Дистанції були різними, в залежності від вікової категорії. Найменші учасники бігли 50 метрів, учні середніх класів – 400, а найстарші фізкультурники долали 800 метрів. Кожному на фініші на фініші судді вручали диплом учасника і комплект спортивних сувенірів, а переможці ще отримували сертифікати на безкоштовне відвідування ресторану “Макдональдс” і спортивну літературу.   

На іншому стадіоні, арені Вінницького національного технічного університету, проходив забіг вінницьких ветеранів спорту. Також з нагоди Олімпійського дня у Вінниці відбулася низка масових обласних змагань – з велоспорту (трекова програма), веслувального слалому, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, а також фінальні ігри чемпіонату України серед чоловіків з хокею на траві.

у Вінниці пройшов фінальний етап Олімпійського дня

у Вінниці пройшов фінальний етап Олімпійського дня

у Вінниці пройшов фінальний етап Олімпійського дня

у Вінниці пройшов фінальний етап Олімпійського дня

Фотозвіт з події

 

SHARE