19 червня, під час Олімпійського дня у Вінниці, відбулося нагородження кращої спортсменки області в травні. Голова відділення НОК України у Вінницькій області Федір Новік вручив спеціальну відзнаку 21-річній веслувальниці Світлані Римкевич.

В травні вінницька байдарочниця стала першою на 500-метрівці на чемпіонаті України ім. Юлії Рябчинської, який відбувся в Дніпропетровську. Це було офіційне відкриття сезону веслувальників. До речі, Світлана виграє офіційні всеукраїнські змагання вже протягом двох років. В червні вона знову стала кращою в країні – вже на дистанції 1000 метрів. Світлана Римкевич має значні досягнення й на міжнародному рівні – у 2011 році вона була призеркою чемпіонату Європи в байдарці-одиночці і “четвірці”. Цього року вінничанка прагне повторити ці результати.

–  11 липня я стартуватиму на дорослому чемпіонаті Європи в Німеччині, а вже 17 липня – на молодіжному чемпіонаті світу в Угорщині, – розповіла Світлана Римкевич.

До спорту Світлану залучила мати, яка була спортсменкою-велосипедисткою. У дівчинки спочатку не все виходило, неодноразово доводилося випадати з човна. Але результати постійно покращувалися – дався взнаки характер і наполегливість спортсменки. Тепер Світлана Римкевич мріє про участь в Олімпійських іграх, для чого ж всі підстави.

Веслувальниця Світлана Римкевич – найкраща спортсменка Вінниччини в травні

Веслувальниця Світлана Римкевич – найкраща спортсменка Вінниччини в травні

Веслувальниця Світлана Римкевич – найкраща спортсменка Вінниччини в травні

 

SHARE