З нагоди Дня захисту дітей у Вінниці пройшов четвертий міжобласний дитячий турнір з хокею на траві “Антошка”. Він відбувся за підтримки обласного відділення НОК України та магазину “Антошка”.

На поле виходили хокеїсти не старше 2002 р.н. (до 12 років). Стартували шість команд.

– Планувалася участь команд з Білорусі і Росії. Але в зв’язку з політичними обставинами вони не приїхали. Сподіваємося, що ситуація в країні стабілізується, і наступного року турнір “Антошка” набуде статусу міжнародного, – сказав співорганізатор змагань Василь Півнюк.

Перше місце посіла збірна вінницької СДЮШОР з хокею на траві “Олімпія” 2002 р.н., яку підготував тренер Олександр Кулеша. Вона перемогла в усіх поєдинках.

До трійки призерів увійшли ще дві “Олімпії (тренери – Василь Півнюк і Фелікс Ковальський). Четвертою залишилася команда “Свема” з Шостки (Сумська область).  

Всі учасники отримали нагороди і подарунки – з рук голови відділення НОКУ і віце-президента Федерації хокею на траві України Федора Новіка та представників магазину “Антошка”.  Юним спортсменам дарували ключки, м’ячі з автографами капітана хокейного збірної України Руслана Пашковського та інше хокейне приладдя. А найкращого гравця турніру Юрія Дземуха (Вінниця) нагородив головний тренер національної хокейної збірної Павло Мазур.

хокейний турнір “Антошка”

хокейний турнір “Антошка”

хокейний турнір “Антошка”

хокейний турнір “Антошка”

хокейний турнір “Антошка”

 

SHARE