У Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку 29 квітня відбулися обласні змагання «Олімпійське лелеченя». Їх організувало відділення НОК України Вінницької області.

На старт вийшли сім кращих команд Вінниччини, складених з учнів 5-6 класів загальноосвітніх шкіл. В кожній виступали по 6 хлопчиків і дівчаток. Голова відділення НОК Федір Новік на урочистому шикуванні щиро привітав юних спортсменів.

Програма змагань складалася з 5 видів: презентація команд, комбінована естафета по колу стадіону, вікторина (на олімпійську тематику), рухлива гра «Артбол», конкурс малюнків.

Найбільші емоції в юних спортсменів та вболівальників викликала естафета, яка була розподілена на декілька етапів. Спочатку учасники змагалися у веденні баскетбольного м’яча, потім інші мали пройти дистанцію напівлежачи, вели футбольний м’яч, стрибали в мішках, на великій ракетці несли м’ячик, а на заключній ділянці пари дівчат у гімнастичному кільці крокували до фінішу.

Перемогла команда школи № 6 Вінниці. Вона здобула право виступити цього літа в фінальному етапі Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя». Другою фінішувала ще одна збірна обласного центру – школи  № 34 (Вінниця). І третьою стала збірна школи № 1 Хмільника.

Призери отримали грамоти, а всі учасники – книжки на олімпійську тематику, великі календарі, олімпійські щоденники тощо.

Фотографії з цієї події дивитись тут: фотогалерея

 

SHARE