В Умані (Черкаська область) відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 1998-1999 р.н. Він зібрав 220 учасників зі всіх регіонів, окрім Криму.

Вінничани здобули три бронзові медалі і одну срібну. Фахівці називають цей результат непоганим. Водночас наголошують, що цього разу наші боксери не виграли жодного “золота”.  

Суперник був важчим на 30 кг

В найпрестижнішій суперважкій ваговій категорії (понад 80 кг) третє місце посів 16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко. Такі ж позиції зайняли Костянтин Костенко (вагова категорія до 60 кг) і Дмитро Подолян (вагова категорія 70 кг). На сходинку вище опинився Іван Козяр (вагова категорія 54 кг).

– В Умані я провів три поєдинки. Спершу боксував проти киянина, переміг роздільним рішенням суддів. Далі впевнено здолав представника Луганщини. В півфіналі мені довелося битися з боксером з Донецької області, який був на 30 кг важчим  за мене (я важу 90 кг) і майже на цілу голову вищим. Я програв по очках і посів третє місце, – розповів Іван Юренко.       

Староста класу

Іван Юренко в 2012 році був чемпіоном України серед юнаків, у 2013 році – срібним призером міжнародного турніру в Умані (в фіналі поступився американцю).

В найближчих планах спортсмена – стати майстром спорту і чемпіоном світу з боксу серед юнаків. На тренування Іван ходить п’ять разів на тиждень, а також вдома регулярно займається на турніках і брусах. 

Іван Юренко є вихованцем обласної Школи вищої спортивної майстерності і бокс-клубу при обласному управлінні Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. З ним працюють одразу три наставники: заслужений тренер України Віктор Січкарук, Сергій Глущенко і Олександр Вацек.   

– Перед Іваном ми ставимо задачу виходу на Олімпійські ігри і боротьби там за медаль. Я виховав понад сотню майстрів спорту, п’ять чемпіонів Європи, 15 чемпіонів України тощо. Тому ставлю перед своїми провідними вихованцями лише найвищі цілі, – сказав Віктор Січкарук.

Іван Юренко навчається в 10-у класі школи № 26. Отримує гарні оцінки і користується авторитетом серед однокласників, які обрали його старостою.

16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко

16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко

16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко

16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко

16-річний кандидат у майстри спорту Іван Юренко

 

SHARE