Спосіб життя сильно впливає на здоров’я людини. Змінити його складно, але можливо. Тому що це залежить від самої людини. Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, яким властива висока духовність, залишаються здоровими до глибокої старості.

Правильно казав про це відомий український хірург Микола Амосов:

– У більшості виникнення захворювань винна не природа, не суспільство, а сама людина.

У Всесвітній день здоров’я в Козятинському Міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту було проведено фестиваль ранкової зарядки під гаслом “Рух заради здоров’я” . Колектив цього навчального закладу вже багато років підтримує ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров’я, організовуючи 7 квітня спортивно-оздоровчий захід.

Спортивний зал училища не зміг вмістити всіх бажаючих. У фестивалі взяли участь не тільки студенти, а й майстри груп та викладачі. Серед гостей фестивалю був директор училища А. А. Стецюк і заступник директора з виховної роботи Л. В. Осипчук.

Старший викладач фізичної культури та спорту Л. В. Трончук на одному диханні провів захід. Він почав з ранкової зарядки, яку під музику виконували всі учасники . Потім молоді люди взяли активну участь у численних конкурсах. Серед них – вправи з баскетбольними і футбольними м’ячами, стрибки через скакалку і жонглювання тенісними м’ячами.

Кращими учасниками фестивалю ранкової зарядки були визнані: Н. В. Бандурко (викладач фізкультури ), Г. П. Рудзевич (викладач фізкультури ) і ведучий заходу Л. В. Трончук. Також дуже активним учасником був гість м. Козятина – фотограф Олександр Заїчко.

Автор тексту: Володимир Сімачов (Козятин).

Фестиваль зарядки в Козятині

Фестиваль зарядки в Козятині

Фестиваль зарядки в Козятині

Фестиваль зарядки в Козятині

 

SHARE