В басейні вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної 5-6 квітня відбулися традиційні змагання з плавання серед юніорів. Вони пройшли за підтримки обласного відділення НОК України. На змагання завітав президент обласної федерації плавання, заслужений майстер спорту, дворазовий срібний призер Олімпійських Ігор Павло Хникін.

Старти були присвячені пам’яті знаної вінницької плавчихи Марії Гавриш, учасниці Олімпіади-1952 у Гельсінкі (Фінляндія). Тоді вінничанка показала шостий результат, але при цьому завоювала «золоте» очко для загальнокомандної перемоги олімпійської команди СРСР. Марія Гавриш 14 разів виборювала звання чемпіонки Радянського Союзу, встановила 29 рекордів України та Радянського Союзу.

Стартували майже 60 плавців – дівчат і юнаків 1997-1998 р.н. та 1999-2000 р.н. Вони представляли вінницький Палац дітей та юнацтва, ДЮСШ № 2 міста над Бугом, а також спортшколи Житомира і Хмельницького. Медалі розігрувалися виключно в особистому заліку в 11 номінаціях (на різних дистанціях і в різних стилях плавання, а також в комбінованих естафетах 4 по 50 метрів). Переможці і призери отримали медалі і дипломи.

У Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії ГавришУ Вінниці пройшов меморіал 14-разової чемпіонки СРСР з плавання Марії Гавриш 

 

SHARE