У першій чвертьфінальній зустрічі Всесвітньої серії боксу, яка відбулася в Москві в останній день березня, «Українські Отамани» зазнали поразки. Команда Росії розгромила наших хлопців з рахунком 4:1. Безумовно, такого результату наша команда не заслуговувала, але далися взнаки спірні суддівські рішення.

Хоча починалося все чудово для українців. На старті наш 20-річний узбецький легіонер Хасанбой Дусматов впевнено здолав олімпійського призера Давіда Айрапетяна (50:45, 50:45, 47:48), старшого на 10 років.

В наступному поєдинку 23-річний срібний призер чемпіонату світу Володимир Нікітін переміг 22-річного бронзового призера світової першості вінничанина Миколу Буценко (49:46, 49:46, 48:47). Наш боксер дуже старався, але росіянин все ж виглядав сильнішим. Реванш за поразку на минулорічному чемпіонаті світу Буценку взяти не вдалося.

Великі сподівання покладалися на 25-річного срібного олімпійського призера Дениса Берінчика. Його бій проти 20-річного Раджаба Бутаєва був дуже напруженим, але судді віддали перевагу господарю рингу (тричі 48:47).

25-річний призер чемпіонату світу Артем Чеботарьов в поєдинку проти 24-річного призера чемпіонату Європи Дмитра Митрофанова виглядав не дуже переконливо. Росіянин в основному в’язав і клінчевав в ринзі, проте всі судді віддали йому перемогу з рахунком 48:47. До цього Митрофанов виграв 10 з 12 проведених поєдинків в WSB, але нинішня поразка стала особливо прикрою.

В останньому поєдинку вечора майже двометровий велетень 22-річний Євгєній Тищенко переміг 25-річного білоруського легіонера “отаманів” Сергія Корнєєва (50:45, 49:46, 49:46). Корнєєв з перших раундів діяв активно, але знову результат вирішило спірне суддівство. До речі, росіянин українського походження Тищенко на чемпіонаті світу 2013 року виграв “срібло”, причому в стартовому бою він здолав саме Корнєєва.

Матч у відповідь відбудеться у Донецьку вже цієї п’ятниці. До речі, у ваговій категорії до 69 кг виступатиме Тарас Головащенко з Немирова (Вінницька область). Він битиметься з суперником з цікавим прізвищем – Олександром Бєспутіним. У випадку рівного рахунку за підсумками двох матчів (тобто 5:5) відбудеться додатковий поєдинок за вихід до півфіналу. Віримо у наших хлопців!

Але для цього треба виконати роботу над помилками, на які вказав авторитетний спортивний телекоментатор і фахівець в світі боксу Юрій Нестеренко. Він нагадав, що, “якщо боксер махає руками, це не означає, що він влучає”. Експерт не побачив у “отаманів” і якісних захисних дій. Мовляв, “якщо людина нахиляється з одного боку в інший – це ще не означає захист”. На думку Юрія Нестеренка, «Отамани» діяли потужно, але без видумки. Саме так, як хотіли від них російські боксери. Наші хлопці мали б боксувати більш інтелектуально, а не просто «вийти і зламати». Тобто героїзм – це у фільмах добре, а в житті герої, як правило, довго не живуть.

 

 

SHARE