З 8 по 12 квітня у Вінниці мав пройти перший тур традиційного Кубка Співдружності з хокею на траві серед чоловічих команд.

В попередніх розіграшах цього турніру відбувалося чотири тури – кожен з постійних учасників приймав по одному. Цього року кількість команд збільшилася, в Кубку дебютує чемпіон Казахстану. Тому було вирішено провести лише два тури. Один з них мав пройти в квітні у Вінниці, інший – в серпні цього року в Електросталі (Росія). А наступному році (тобто в наступному розіграші) тури мали б відбутися в Мінську та в Казахстані.

Але через напружену політичну ситуацію в Україні суперники з Білорусі, Росії і Казахстану відмовилися грати в місті над Бугом. Виходом з ситуації мають стати матчі на нейтральних полях. 

– Перший тур Кубка Співдружності вже перенесли до Бреста (Білорусь). Він пройде 13 – 18 травня, – повідомив головний тренер вінницької команди «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур. – Якщо «ОКС-ШВСМ» взагалі не бойкотуватиме турнір (цей варіант наразі розглядається), до Електросталі (Московська область) наш клуб також не поїде. Ми вимагатимемо, щоб другий тур перенесли до Мінську.

 

 

SHARE