Пройшли останні матчі регулярного чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. Вінницький “ВНАУ” в Чернігові двічі поступився місцевому “Буревіснику” – 0:3 і 2:3.

Далі наша команда мала грати в стикових матчах за 5 – 8 місця.

Але стало відомо, що “ВНАУ” відмовився від участі в плей-офф, де на старті мав грати з “Хімпромом” (Суми). Чому це сталося і чи збереже вінницький клуб місце в суперлізі на наступний сезон, розповідає директор “ВНАУ” Віталій Дімітрієв.

– Федерація волейболу Вінниччини, керівництво клубу “ВНАУ” спільно зі спортуправлінням ОДА ухвалили рішення щодо відмови від участі в плей-офф. Таким чином команда тимчасово припиняє виступи в чемпіонаті України. Причина одна – брак фінансування. До речі, дякуємо вболівальникам за щиру підтримку, яку вони надавали нам протягом всього сезону, – каже пан Дімітрієв.

– Віталію Івановичу, команду можуть покарати за таке рішення?

– Ми вже розмовляли на цю тему з керівництвом директорату Федерації волейболу України. Там із розумінням поставилися до наших проблем. Жодних покарань не планується.

– Яке місце посіла команда і чи гратиме вона перехідні ігри за право збереження місця в суперлізі?

– За підсумками сезону “ВНАУ” став восьмим. Справа в тому, що в плей-офф за 1 – 4 місця гратиме багаторазовий чемпіон країни “Локомотив” (Харків), який не змагався в регулярному чемпіонаті, а в цей час виступав у відкритому чемпіонаті Росії. Нижче нас, на дев’ятому місці, залишається “Дніпро” (Дніпропетровськ), який гратиме перехідні ігри за право збереження місця в суперлізі.

– Що далі?

– Сподіваємося на підтримку нової місцевої влади і спонсорів. Дуже шкода буде втратити єдину в Україні команду, яка на 90 % складалася з місцевих вихованців.

Місце Вінниччини у чоловічій волейбольній суперлізі на наступний сезон зберігається. Щоправда, наша команда там виступатиме під новою назвою.

– Гравці вже шукають нові клуби?

– До речі, ми поки що так і розраховувалися з волейболістами за цей сезон, борги є досить великими.  “ВНАУ” вже залишили п’ять провідних досвідчених гравців. У які команди вони пішли, поки що невідомо. Залишилася молодь, яка тренуватиметься з нами й далі. Маємо 12 молодих гравців зростом понад 2 метри, тому потенціал у команди чималий.

– Коли стартує новий волейбольний сезон?

– У вересні почнеться Кубок України. Думаю, в разі гідного фінансування вихованці вінницького волейболу повернуться до команди. І ми тоді зможемо знову боротися за високі місця в Кубку і чемпіонаті.

 

 

SHARE