Сьомого лютого в Сочі (Росія) стартує зимова Олімпіада. З цієї нагоди по всій Україні відбуватиметься церемонія підняття Олімпійського прапора.

Цей захід у Вінниці організовує обласне відділення Національного олімпійського комітету України. Він почнеться на льодовій арені ТРЦ “Мегамолл” о 12.00.

– Згідно із рішенням НОК України (за погодженням із Міністерством молоді і спорту України) церемонія з нагоди відкриття Олімпіади пройде сьомого лютого у всіх обласних центрах та на провідних спортивних базах країни. Урочисто підніматимуть державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету України. Ми вирішили провести цю церемонію на льодовій арені ТРЦ «Мегамолл». Після неї почнуться показові виступи фігуристів і матч юних хокеїстів (2002 р.н.). А по завершенні льодового шоу відбудеться спортивний ярмарок за участі представників ДЮСШ, спорттовариств і спортивних федерацій (в експоцентрі ТРЦ), – повідомив голова відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області Федір Новік. 

 

 

SHARE