У спортзалі школи № 11, що на Старому  місті, відбувся 5-й традиційний обласний турнір з жіночого футболу. Змагання пройшли за підтримки Федерації футболу Вінниччини та обласного благодійного фонду “Здорова нація”.

В турнірі взяли участь 8 команд, які були розподілені на 2 групи (за віковим принципом). У першій грали дівчата 1997 – 1998 р.н., у другій – 2000 – 2001 р.н. До речі, на майданчик виходили 4 футболістки, які входять до збірних команд України серед дівчат (у різних вікових категоріях).

У старшій групі за медалі боролися ДЮСШ “Інтеграл”, команда ЗОШ №16, “Темп”, збірна ЗОШ № 11 “Вінкар”, педколедж та “Астарта” (Хмільник). У молодшій групі змагалися ДЮСШ “Інтеграл”, ЗОШ № 11 “Вінкар” та ”Сугатинка”. В турнірах обох вікових категорій перемогли команди “Інтеграл” (тренери  – Максим Городецький та Олександр Дудник).

Переможці і призери отримали кубки  і грамоти. Чемпіони кожної з груп отримали ще й сертифікати на нову футбольну форму від благодійного фонду “Здорова нація”.

За словами президента “Здорової нації” Вадима Кудіярова, Фонд охоче підтримує жіночий футбол, а також тренерів, які допомагають дівчатам “вивчати футбольну грамоту”. Співзасновник Благодійного фонду “Здорова нація”, отаман Вінницького козацького полку ім. І. Богуна Володимир Воловодюк зазначив, що фізична культура і спорт потребують уваги і влади, і громадських активістів, і бізнесменів, і благодійників. Саме тому фонд “Здорова нація” не залишається осторонь, а охоче підтримує спортивні змагання у місті над Бугом.

5-й традиційний обласний турнір з жіночого футболу

5-й традиційний обласний турнір з жіночого футболу

5-й традиційний обласний турнір з жіночого футболу

5-й традиційний обласний турнір з жіночого футболу

SHARE