Свято Водохреща на пляжі “Хімік” цього року носило культурно-спортивний характер. Адже всі охочі могли не лише символічно поринути в крижану воду, але й взяти участь в спортивних змаганнях. Також вінничани могли спробувати козацького кулиша, смачної юшки, попити чаю, постріляти з лука, послухати народні пісні. Ці заходи підготували організатори: обласний центр “Спорт для всіх”, Вінницький козацький полк імені Івана Богуна і благодійний фонд “Здорова нація”.

– Ми пропонуємо всім охочим спробувати свої сили в конкурсі “Прогулянка  фермера” (біг з важкими гирями в руках), підніманні гир, переправі по дощечках, перетягуванні канату і вправах на координацію (з тенісним м’ячем), – сказав директор центру “Спорт для всіх” Віталій Копач.

– Я займаюся моржуванням вже 15 років і вважаю це за хорошу традицію. Чудово, що тисячі вінничан таким чином відзначають православне свято. Ми ж, зі свого боку, готуємо для них культурно-спортивну програму і пригощаємо, – сказав отаман козацького полку імені Івана Богуна Володимир Воловодюк.

Серед купальщиків цього дня на “Хіміку” було чимало відомих в місті людей. Наприклад, майстер спорту міжнародного класу з боксу, кандидат до збірної України Денис Козарук і президент БФ “Здорова нація” Вадим Кудіяров.

– Під час Водохреща люди очищуються духовно і розслабляються психологічно. Я сам регулярно загартовуюся, тому купання у крижаній воді для мене – досить проста справа, – сказав Вадим Кудіяров. 

– Прагну купатися в річці круглий рік. Раніше в основному це робив на тренувальних зборах, з командою. А сьогодні вирішив спробувати разом з друзями. Після купання відчуваю прилив сил і здоров’я – як наново народився! Моржування допомагає боксерам. Зокрема, воно розвиває характер. Якщо ти можеш терпіти холод, то й на рингу вистоїш, – підкреслив Денис Козарук.

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

Свято Водохреща на пляжі

SHARE