В спортзалі Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва (ВМПДЮ) імені Лялі Ратушної 3 – 5 січня пройшов шостий дитячий турнір з міні-футболу «Новорічні зустрічі». Змагання відбулося за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

На старт вийшли вісім команд юнаків віком не старше 11 років. Серед них були не лише збірні міста над Бугом, але й команда ДЮСШ «Дунай» (Ізмаїл, Одеська область), «Новатор» (Хмельницький) та  ДЮСШ Калинівки.

Перемогла команда ДЮСШ «Темп» – ЗОШ № 16», яка виграла всі п’ять матчів (у груповому і фінальному етапах). Окрім Кубку, грамот і медалей, переможці отримали в подарунок великий торт.

Друге  місце посів колектив спортшколи Калинівки. Третім цього разу став минулорічний переможець змагання «Новорічні зустрічі» – ФК «Мрія» ВМПДЮ.

Найкращим гравцем турніру визнали Іллю Збитковського («Мрія»), найкращим воротарем – Данилу Левчука («Темп» – ЗОШ № 16»), найкращим захисником – Віктора Чорногора (ДЮСШ «Дунай»), найкращим нападником – Андрія Рогова (ДЮСШ Калинівки).

шостий дитячий турнір з міні-футболу «Новорічні зустрічі»